V Pelhřimově se konal Junior Davis Cupu, kde výběr severní Moravy reprezentovali dva naši hráči Vojta Petr a Dan Vašenka, doplněni o rok mladším Denisem Krakovským.

Po čtvrtfinálovém vítězství nad výběrem severních Čech 3:0 nastoupili v semifinále proti týmu Prahy. V prvním zápase zvítězil nečekaně, ale absolutně neskutečně Dan Vašenka nad Jedličkou 1:6, 6:1, 6:0 a pak Vojta Petr porazil Fedaska 6:4, 7:5 a tím stvrdil postup do finále !!! Následně se odehrál ještě debl, ve kterém Vojta s Denisem Krakovským zbytečně prohráli s Fedaskem a Kalinou 6:0, 6:7, 8:10, nicméně tento zápas už neměl vliv na postup výběru severomoravského kraje do finále.

Finálový zápas ovládl jihomoravský tým, kdyžporazil severomoravský výběr 3:0 na zápasy. Nejprve Dan Vašenka neměl šanci proti Rouchalovi, který hrál fantasticky, a pak Vojta Petr po velkém boji prohrál s Menšíkem 4:6, 6:3, 2:6. I když třetí set vypadá jednoznačně, tak v něm rozhodovaly maličkosti a taky trošku více zkušeností Menšíka. Ve čtyřhře nastoupil Dan s Denisem Krakovským a ve skvělém deblu nakonec prohráli s Rouchalem a Hrazdilem až v super tie-breaku třetího setu 7:10.

Velká gratulace klukům, ale i trenérovi Robertovi Hořelkovi, který dovedl výběr severní Moravy ke druhému místu !!! Je to velký úspěch pro náš oddíl TK Na Dolině a pro Vojtu s Danem skvělý vstup do nové sezóny, který je tím správným nakopnutím k ještě lepším výsledkům