PARTNEŘI

Hotel Na Dolině se nachází v CHKO Beskydy a je ideálním místem jak pro rekreační pobyty, tak i pro uspořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních akcí a dalších akcí. Hotel nabízí příjemné a klidné ubytování ve 13-ti vkusně zařízených a komfortně vybavených pokojích. Součástí hotelu je stylově zařízená restaurace, krytá terasa a altán s krbem. U hotelu se nachází 3 tenisové kurty s kvalitním antukovým povrchem a parkoviště.

BABOLAT – tenisové rakety a vybavení.

Značka byla založena v Lyonu (Francie) v roce 1875 a je nejstarší společností, která se specializuje na raketové sporty a je světovým leaderem ve výpletech.

Značka Babolat je snadno rozpoznatelná se svým dvojitým pruhem – bílým nebo žlutým na rámech raket, černým na výpletu.

Poháry BAUER s.r.o. se již několik let zabývá výrobou širokého sortimentu sportovních ocenění. Poháry EKONOMY, STANDARD a LUXUS jsou vyrobeny se zaměřením motivovat sportovce všech odvětví, stejně tak jako medaile a trofeje. Plakety, figurky a talíře jsou vhodné ke společenským akcím, jubilejním oceněním i reklamním účelům. Provádíme také laserové gravírování do skla, plastu a dřeva. Veškeré úpravy zhotovujeme dle Vašich představ a přání.

Sergio Tacchini je světoznámý pojem v profesionálním tenise i v módním návrhářství. Tuto italskou módní značku si oblíbili tenisté, protože Sergio Tacchini uměl skvěle experimentovat s barvami i materiálem, přinášel nový styl, elegantní a zajímavé oblečení na tenis. Výrobky Sergio Tacchini oslovují zejména aktivní osobnosti se sportovním duchem.

Weiron Dynamics, s.r.o. se zabývá tvorbou webových stránek, webdesignu, designu. V tomto směru jsme i partnerem tenisového klubu, pro který jsme vytvářeli tyto webové stránky, včetně nového loga tenisového klubu TK na Dolině. Webové stránky jsou postaveny na responzivním designu a jsou tedy uzpůsobeny pro všechny mobilní zařízení a tablety.