PARTNEŘI

Hotel Na Dolině se nachází v CHKO Beskydy a je ideálním místem jak pro rekreační pobyty, tak i pro uspořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních akcí a dalších akcí. Hotel nabízí příjemné a klidné ubytování ve 13-ti vkusně zařízených a komfortně vybavených pokojích. Součástí hotelu je stylově zařízená restaurace, krytá terasa a altán s krbem. U hotelu se nachází 3 tenisové kurty s kvalitním antukovým povrchem a parkoviště.

BABOLAT – tenisové rakety a vybavení.

Značka byla založena v Lyonu (Francie) v roce 1875 a je nejstarší společností, která se specializuje na raketové sporty a je světovým leaderem ve výpletech.

Značka Babolat je snadno rozpoznatelná se svým dvojitým pruhem – bílým nebo žlutým na rámech raket, černým na výpletu.

Poháry BAUER s.r.o. se již několik let zabývá výrobou širokého sortimentu sportovních ocenění. Poháry EKONOMY, STANDARD a LUXUS jsou vyrobeny se zaměřením motivovat sportovce všech odvětví, stejně tak jako medaile a trofeje. Plakety, figurky a talíře jsou vhodné ke společenským akcím, jubilejním oceněním i reklamním účelům. Provádíme také laserové gravírování do skla, plastu a dřeva. Veškeré úpravy zhotovujeme dle Vašich představ a přání.

Město Frenštát pod Radhoštěm – finanční podpora našeho klubu na základě poskytnuté dotace z rozpočtu města (dotace na financování pronájmu haly Replay a pronájmu kurtů TK Frenštát p. R.)

Obec Trojanovice – historicky první partner našeho klubu, finanční podpora

Národní sportovní agentura

Weiron Dynamics, s.r.o. se zabývá tvorbou webových stránek, webdesignu, designu. V tomto směru jsme i partnerem tenisového klubu, pro který jsme vytvářeli tyto webové stránky, včetně nového loga tenisového klubu TK na Dolině. Webové stránky jsou postaveny na responzivním designu a jsou tedy uzpůsobeny pro všechny mobilní zařízení a tablety.