Double – double

To je bilance hráčů TK Na Dolině, Vojty Petra a Naty Cinkové, ze severomoravských halových oblastních přeborů mladších žáků a žákyň !!!

Ve Vendryni se představila na halovém oblastním přeboru mladších žáků hned pětice hráčů našeho oddílu. Z pozice prvního nasazeného do turnaje vstupoval Vojta Petr a celý turnaj singlu ovládl, když na cestě za vítězstvím ztratil pouhých 7 gemů. K titulu ve dvouhře přidal také vítězství v deblu společně s dalším našim hráčem Danem Vašenkou. Dan se navíc probojoval do semifinále singlu, kde ve třech setech podlehl Vaculovi.
Velkou pochvalu si zaslouží i Ondra Beránek i Ondra Hanák, kteří si připsali jedno vítězství v singlu, a také se společně v deblu probojovali do kola druhého.
Poslední z našich hráčů Honza Kriegler prohrál bohužel už v kole prvním.

V Přerově na halovém oblastní přeboru severní Moravy mladších žákyň předvedla skvělý výkon naše Naty Cinková a bez ztráty setu po finálovém vítězství nad první nasazenou Viktorinovou slavila krajský titul. K němu navíc ve čtyřhře společně s Heiderovou přidala i deblové vítězství.
Další z našich hráček Monča Fížová uhrála čtvrtfinále singlu, Nicol Novák se probojovala mezi poslední šestnáctku a Nela Kuchařová skončila hned v kole prvním.
V deblu se Monča s Nicol probojovaly společně do čtvrtfinále.

 

Velká gratulace všem našim hráčům a také trenérům Terezce Hladíkové a Robovi Hořelkovi, kteří naše hráče na přebory nejen skvěle připravili, ale také doprovázeli.