Na svatého Václava se na kurtech TK Na Dolině konalo ukončení sezóny 2016, které bylo spojené jak s turnajem dětí, tak i jejich rodičů a dalších rodinných příslušníků.

Děti hrály ve dvou kategoriích – tou první byli naši nejmenší babytenisté a větší děti hrály smíšené debly na jeden vítězný set od stavu 2:2. Rodiče a další rodinné příslušníci se rovněž utkali stejným systémem ve smíšených deblech.

Mezi nejmenšími byl nejlepší Jirka Petr, v deblech starších si bez ztráty setu vybojovali vítězství Dan Vašenka se Šimonem Holišem a finále rodinných příslušníků ovládli Miloš Karol s Evou Stejskalovou, i když všechny zápasy o první až šesté místo skončily super-breakovým výsledkem 9:9 :-)

Na závěr ještě proběhlo měření rychlosti servisu, ve kterém dominoval Kuba Dobiáš s rychlostí přes 150 km/h, následovaný Milošem Karolem a Vojtou Petrem, kteří se pohybovali nad hranicí 135 km/h.

Výsledky ale nebyly až tak důležité, cílem bylo užít si krásný podzimní den a slunečné počasí bylo jako na objednávku. Všechny zápasy probíhaly v uvolněné přátelské atmosféře a všichni si tenisový den užili, včetně skvělého občerstvení po celou dobu a závěrečného grilování, za což je třeba poděkovat panu Lehnertovi a jeho týmu z restaurace hotelu Na Dolině  :-)

Svatováclavský tenisový den byl příjemným rozloučením se sezónou 2016, která přinesla našim hráčům spoustu vítězství a vyhraných turnajů, na které byli skvěle připraveni a za to patří díky celému trenérskému týmu – Robertu Hořelkovi, Honzovi Kozlovskému, Pavlu Trčalovi a Terezce Hladíkové. A také panu Lehnertovi, který pro děti vytváří skvělé podmínky v klubu TK Na Dolině.

Teď bude následovat několik dnů odpočinku a pak už se všichni s vervou pustí do přípravy a tréninků na novou sezónu v dolinské nafukovací hale a dalších tenisových halách v okolí.

Fotky ze svatováclavského dne můžete shlédnout zde: https://www.tenis-nadoline.cz/galerie/20142015-sezona/

 

turnaj-detiturnaj-dospelirychlost-servisu