Příprava na novou sezónu je v plném proudu, zimní termínová listina už spatřila světlo světa, přesto bychom se rádi ještě v několika číslech vrátili k nedávno ukončené sezóně 2016.

Hráči a hráčky našeho oddílu TK Na Dolině se během celého roku představili na mnoha turnajích kategorii C, B i A a také na mistrovství ČR, kde se kvalifikovala hned trojice našich tenistů, Sabča Richtrová, Vojta Petr a Martin Guráš. Celková bilance našeho oddílu je úctyhodná – 22 vítězných turnajů v singlu a k tomu 43 titulů v deblu.

Hned 14 našich hráčů během sezóny získalo titul na některém z turnajů, ať už v singlu či deblu. Nejvíce vítězství ve dvouhře, a to pět, si připsala Naty Cinková, jen o jeden vítězný singlový turnaj méně mají na svém kontě Vojta Petr a Martin Guráš. Babytenista Ondra Hanák a dorostenec Honza Štrbavý získali dva tituly a jeden si vybojovali Sabča Richtrová, Nikodem Barcik, Monča Fížová, Lili Navrátilová a také vítězným domácím turnajem dospělých náš trenér Robert Hořelka ;-)

V deblu získal devět titulů Martin Guráš, o jeden méně Dan Vašenka a za zmínku stojí také tři vítězné turnaje ve čtyřhře pro Nicol Novák a dva získal Ondra Beránek ve své první sezóně v kategorii mladších žáků.

Největšího úspěchu pro náš tenisový oddíl dosáhla Sabča Richtrová, která letos společně s Natálií Slezákovou vybojovala třetí místo v deblu na halovém mistrovství ČR dorostenek. A Vojta Petr ukončil sezónu jako třetí hráč ročníku 2005 !!!

Pevně věříme, že vítězné tažení TK Na Dolině bude pokračovat i v nové sezóně, na kterou připravují naše hráče trenéři Robert Hořelka, Honza Kozlovský, Pavel Trčala a Tereza Hladíková, kteří určitě udělají vše pro to, aby i nadcházející sezóna byla úspěšná. K tomu je třeba připočíst skvělé podmínky, které všem hráčům připravuje majitel TK Na Dolině pan Lehnert.

Díky všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí na chodu našeho oddílu, a už teď se všichni těšíme, jaké výsledky nám nová sezóna přinese.