Ve středu 17.2.2016 čekalo na Lindu Noskovou vřelé přivítání v jejím domovském klubu TK Na Dolině, kde se konala malá oslava jejich dosavadních největších tenisových úspěchů, kterých dosáhla v minulých týdnech. Po lednovém vítězství na „áčkovém“ turnaji mladších žákyň ve Valašském Meziříčí k tomu přidala v únoru titul halové mistryně ČR ve dvouhře i čtyřhře a poté také vybojovala pro Českou republiku vítězství v týmové soutěži Winter Cup 2016 dvanáctiletých a stala se tak halovou mistryní Evropy. A poháry za všechny tyto úspěchy Linda samozřejmě přivezla sebou!

Slavnostní podvečer se uskutečnil ve stylově zrekonstruované konferenční místnosti Hotelu na Dolině a pozvání přijalo i několik čestných hostů, mimo jiné 2. viceprezident ČTS a zároveň předseda severomoravského tenisového svazu, pan Martin Hynek či starosta obce Trojanovice, pan Jiří Novotný.

Úvodního slova a krátkého rozhovoru s Lindou se ujal majitel TK Na Dolině, pan Petr Lehnert a několik slov pronesl i pan Machovský, který stál na počátku kariéry Lindy. Došlo i na společné foto Lindy se svými oddílovými spoluhráči a kamarády, kteří si poháry alespoň na chvíli půjčili a snad budou pro ně i inspirací v jejich dalším tenisovém rozvoji.

Velké díky patří panu Pavelkovi, který Lindu trénuje a samozřejmě na oslavě nechyběl, a také celému trenérskému triu TK Na Dolině, Honzovi Kozlovskému, Robertovi Hořelkovi a Tereze Hladíkové, kteří se na vzestupu Lindy rovněž podílejí.