Ve dnech 9.-11.9. se v Dobříši odehrálo poslední „áčko“ letošní sezóny mladších žáků.

V kvalifikaci se představil Dan Vašenka, nestačil ale na Frömela a do hlavní soutěže se tak neprobojoval.
Hned v prvním kole hlavní soutěže na sebe narazili další dva hráči TK Na Dolině, Vojta Petr a Martin Guráš. Úspěšnější byl Vojta a po setech 6:3, 6:1 se probojoval do druhého kola, kde už ale nestačil na Filipa Neuwirtha, kterému podlehl dvakrát 2:6.
V deblu Vojta s Martinem společně prošli hladce prvním kolem, ve druhém narazili na nasazené Myslivce s Pazderou, kterým i přes slibně rozehraný super-break, ve kterém jim chyběly dva míče k vítězství, nakonec podlehli 6:4, 2:6, 8:10.
Dan společně s Hynkem Bartoněm vypadli až ve čtvrtfinále, kde nestačili na pozdější vítěze Jupu s Nicodem.

Kluci strávili pod vedením trenéra Roberta Hořelky čtyři dny plné tenisových utkání, ale také tréninků na kurtech Roja Příbram, kde byli po celou dobu společně s Hynkem Bartoněm ubytováni. Celý prodloužený víkend tak připomínal jedno velké soustředění a dle slov trenéra všichni makali jako profíci :-)

Velké díky patří Robovi, který se o kluky postaral jako o své vlastní, a také Romanovi Chmelíkovi, který všem poskytl skvělé tréninkové podmínky na kurtech TK Roja Příbram, odkud všichni denně dojížděli do nedaleké Dobříše.